Menu

prof. Tomasz Jastrzębski - kontakt telefoniczny:
502 377 792
prof. Tomasz Jastrzębski - kontakt e-mail:
jasek@post.pl

prof. Tomasz Jastrzębski - kontakt

Zapraszam do kontaktu osoby z podejrzeniem choroby nowotworowej chcące szybko i sprawnie zweryfikować podejrzenie, osoby z rozpoznaną chorobą nowotworową którym proponuję konsultacje dotyczące leczenia, a także kompleksową opiekę nad procesem diagnostyki i leczenia oraz osoby ze wznową miejscową.

Proponuję pomoc w zakresie całościowej opieki onkologicznej począwszy od diagnostyki i rozpoczęcia leczenia poprzez prowadzenie obserwacji po leczeniu i interwencji w razie wznowy miejscowej lub wystąpienia przerzutów odległych.

Osobom z niespecyficznymi, niepokojącymi objawami klinicznymi proponuję konsultacje oraz diagnostykę w celu identyfikacji źródła problemu.

Osobom chcącym zadbać o zdrowie i zainteresowanym szczegółową, zindywidualizowaną, specjalistyczną profilaktyką onkologiczną proponuję badania w ramach Programu Profilaktyki Onkologicznej (osobny Program dla kobiet i dla mężczyzn) - zarówno w zakresie podstawowym jak i całościowym.

prof. Tomasz Jastrzębski - kontakt telefoniczny:
502 377 792
prof. Tomasz Jastrzębski - kontakt e-mail:
jasek@post.pl
Rejestracja telefoniczna - na wizyty w Centrum Medgart
58 550 73 33

Praktyka lekarska - gdzie i kiedy przyjmuję

Prywatnie przyjmuję pacjentów w ramach specjalistycznej praktyki lekarskiej w gabinecie działającym w Centrum Medycznym Medgart w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 po uprzedniej rejestracji telefonicznej pod numerem 58 55073 33.

Udzielam konsultacji medycznych z zakresu diagnostyki i leczenia chorób nowotworowych, wykonuję zabiegi diagnostyczne oraz zabiegi operacyjne w znieczuleniu miejscowym.

Zapraszam do wizyty wszystkich zainteresowanych z obszaru Trójmiasta (Gdańsk Sopot Gdynia), Województwa pomorskiego oraz z innych rejonów Polski. W przypadku pacjentów zamieszkujących w większej odległości od Gdańska pomocny jest wcześniejszy kontakt telefoniczny lub emailowy celem ustalenia dogodnego terminu konsultacji czy też zabiegu.

Rejestracja telefoniczna - na wizyty w Centrum Medgart
58 550 73 33